News
[03. 01. 2021] Rok 2021 začíná - informace » Více...
[01. 12. 2020] Cestovní kancelář KIWI uzavřela pojištění proti... » Více...
[21. 11. 2020] Jak to bude s katalogem KIWI 2021 » Více...
Foto

Swiebodzin
zájezd: To nejhezčí z Polska (19.-23.8.2017)
autor: Ladislav Mašek

Right menu

FACEBOOK
SOUTĚŽE
  • Zašlete nám fotku ze své dovolené s Kiwi a získejte každý měsíc slevu až 3.000,- na další zájezd!
  • Zúčastněte se naší vědomostní soutěže a vyhrajte další slevy na zájezdy!
ZPRAVODAJ

Zadejte svou e-mailovou adresu pro zasílání našich nabídek přímo do Vaší schránky!

KATALOG
 
ZPRAVODAJ
 
NOVINKY
 
ZE SVĚTA
   

Katalog KIWI 2021

[21. 11. 2020]

Začátek prosince je časem, kdy jste netrpělivě vyhlíželi známou barevnou obálku katalogu zájezdů KIWI na další rok. Možná jste si všimli na našich webových stránkách, že tam katalog vlastně již dávno je. Musíme být realisté. Nevíme, co nám rok následující přinese. Letošní rok pro nás ve srovnání s roky předchozími nebyl úspěšný. Ale pro koho v cestovním ruchu byl?? V době mírného oživení cestování v červenci až září se nám podařilo několik cest zrealizovat. Jistě rádi vzpomínáte na putování po Beskydech, na krásy Spiše, na výstup na Gr.Priel, na objevná místa v Horním Slezsku v blízkosti Ostravy, na zářivé Tyroly nebo na cesty po Bulharsku (pro některé po 30 či 40 letech). Proběhly i jednodenní zájezdy, v červnu Zlatá Koruna i Železné hory, v září a říjnu Přimda, Krásný Dvůr, Most, Milevsko, Žďár a nezapomenutelný Muhlviertel. Z dalekých cest se nám na samém počátku koronaviru podařilo zrealizovat cestu do Laosu a Kambodže. Ale ty velké výzvy jako Saudskou Arábii, Grónsko, Jižní Afriku, Nordkapp, Languedoc, Friulsko, Kaliningrad a mnohé další jsme museli vzdát. A naše tržby tedy zůstaly někde na 15% roku 2019. Chtěli jsme, ale nemohli. Jsou tací, kteří to odbydou jednou větou: ty schopní přežijou, ti neschopní padnou (a zapomínají, že vnější okolnosti mohou být někdy nepřekonatelné). . Právě díky Vám nepadneme, věříme, že se situace obrátí. Většina z Vás se rozhodla, že s námi chce cestovat nadále, a to co nejdříve. Vaše přihlášky a platby na zájezdy z roku 2020 zůstaly v platnosti a jen se změnilo datum. A to je právě základ katalogu 2021. Čili 85% zájezdů z katalogu 2021 budou posunuté zájezdy z roku 2020. Moc Vám děkujeme za Vaši solidaritu, uděláme vše co bude v našich silách, abychom na tyto zájezdy vyjeli. Ještě tam zůstávají volná místa, ale počty přihlášených nám dávají naději hraničící s jistotou, že se tyto zájezdy zrealizují.

Doba koronavirová změnila život na pracovištích (home office), ve školách (distanční výuka) a změnila i jednání klientů cestovních kanceláří. Mnozí si navykli sledovat webové stránky své kanceláře a tam se dozvídat vše podstatné. Tak jedná i mnoho z Vás, kteří právě čtou tuto informaci.

Nezapomeňte - hledejte na www.ckkiwi.cz. Stačí si pořídit chytrý telefon (a eventuálně mít po ruce brýle).

Víme, naše webové stránky nehýří barvami a fotografiemi, nejsou plné grafických efektů, přepojování, navazování...Ale myslím, že většině z nás, kteří uměli zdatně psát na psacích strojích, zakládali kopíráky, vědí co je množící blána, umí velkou násobilku, používali tištěné mapy, vyznají se v tištěných průvodcích a kteří hlavně snili o dálkách, o nichž se domnívali, že se tam nikdy nedostanou, tak, že ta většina se spokojí s tímto jednoduchým informačním systémem.

Kromě toho budou v kanceláři nadále k dispozici staré katalogy a do nich budou vkládány listy A4 s novými termíny zájezdů. Jak jste si již všimli, chceme nabídku 2020 poněkud rozšířit a chtěli bychom to dělat i v součinnosti s Vámi. Mezi novými tituly zájezdů v dohledné době by se mohly objevit: - rozšířený víkend Stockholm a okolí -Istanbul a okolí -Litva A hlavně čekáme na Vaše podněty. Marcel Ludvík, který to vše začal