News
[23. 06. 2020] Pozvánka na Slovensko » Více...
[23. 06. 2020] Jak bylo v jižních Čechách 13. června » Více...
[03. 06. 2020] Otvírací doba KIWI od června 2020 » Více...
Foto

Swiebodzin
zájezd: To nejhezčí z Polska (19.-23.8.2017)
autor: Ladislav Mašek

Right menu

FACEBOOK
SOUTĚŽE
  • Zašlete nám fotku ze své dovolené s Kiwi a získejte každý měsíc slevu až 3.000,- na další zájezd!
  • Zúčastněte se naší vědomostní soutěže a vyhrajte další slevy na zájezdy!
ZPRAVODAJ

Zadejte svou e-mailovou adresu pro zasílání našich nabídek přímo do Vaší schránky!

KATALOG
 
ZPRAVODAJ
 
NOVINKY
 
ZE SVĚTA
   

První jednodenní zájezd a dění v CK KIWI

[16. 5. 2020]

PRVNÍ JEDNODENNNÍ ZÁJEZD A PROVOZ CK KIWI

Jsme rádi, že se před námi ukazují světlejší dny a že můžeme uskutečnit první jednodenní zájezdy letošní sezóny. Je možné shromažďování většího počtu lidí, otevírají se památkové objekty a muzea, postupně začínají fungovat i restaurace a hotely. Budou se otevírat i cestovní kanceláře. V současné době fungujeme virtuálně a s mnohými z Vás jsme i v častějším spojení. Ti z Vás, kteří nejste na internetu, jste od nás informováni zprávami SMS či si s Vámi telefonujeme.

V prvních dvou měsících letošního roku probíhal prodej jednodenních zájezdů nadějně a všechny se obvyklým tempem obsazovaly. Bohužel v březnu nastal zlom a nadějný vývoj se zastavil. Všechny jednodenní zájezdy s datem před 12. červnem jsme vzhledem k situaci přesunuli na podzimní termín, aby byl čas a šance je doobsadit. Přihlášeným účastníkům jsme poslali informace o změně termínu.

Nyní tedy přistupujeme k další etapě. Rádi Vám sdělujeme, že první zájezd se uskuteční v sobotu 13. června. Jde o velmi zajímavou trasu do jižních Čech s prohlídkou středověkého kláštera Zlatá Koruna, zřícenin hradu Dívčí kámen (zároveň pěkná vycházka do přírody), poutního místa Římov a starobylého hradiště Doudleby. Zájezd najdete i v našem katalogu. Zájezd bude mít tak trochu slavnostní charakter, bude to Vaše letošní první šance se setkat s dalšími účastníky našich zájezdů. Průvodcem bude Marcel Ludvík, který Vás bude informovat o dění v KIWI v době koronavirové i pokoronavirové (která snad nadejde).

První zájezd s ubytováním bude cesta do Beskyd v termínu od 11. do 18. července. V zájezdu jsou ještě 4 volná místa. Bydlet se bude v tříhvězdičkovém hotelu Mesit na Horní Bečvě (stravování ve formě polopenze) a každý den budou na programu pěší výlety do širšího okolí. Na trasu výletu Vás zaveze náš autobus a bude na Vás čekat v cílovém místě.

Dále připomínáme srpnový zájezd na Slovensko (zejména na Spiš, od 2. do 8.srpna). Volná místa jsou, ale objevuje se zvýšený zájem. Neváhejte tedy s přihláškami. Velikonoční zájezd na Ostravsko byl přeložen na termín 3. – 6. září a má velmi zajímavý progfram. Zájezd do Tyrolska se pojede od 11. do 14. září a do Švábska od 8. do 11. října. Programy najdete v našem katalogu.

Přesuny postihly i řadu našich jednodenních zájezdů – zde jejich nové termíny:

6.9. Bavorský les

13.9. Opočno, Orlické hory, Dobruška, Neratov

20.9. Krásný Dvůr a Valeč, Chyše a Žlutice

27.9. Chrudim, Slatiňany, Heřmanův Městec

28.9. Mühlviertel- Horní Rakousy: Sternstein, Bad Leonfelden, klášter Drkolná (Schlägl), Aigen,Wilhering, Freistadt

3.10. Most, Ústí nad Labem, Velké Březno, Střekov

4.10. Žďár nad Sázavou,Zelená Hora, Nové Město na Moravě, Jimramov

11.10. Milevsko, Dobronice, Bechyně , Týn, Albrechtice

18.10. Chodsko a Domažlice, Bor, Poběžovice, Pivoň, Výhledy, Klenčí

Dáváme přednost komunikaci prostřednictvím E-mailů event. SMS. Můžete nás kdykoliv volat na telefon 222 230 107 či 603 281 048. Pokud máte zájem o jakýkoliv jednodenní zájezd z naší nabídky můžete se přihlásit bez zaplacení zálohy. Vaše přihlášky nám pomohou se orientovat, budeme vědět s kolika zájemci můžeme předběžně počítat. První zájezd tedy odjíždí 13.6. do jižních Čech, další pak 20.6. do Železných hor. Ty, kteří jsou již přihlášeni, máme zaregistrované.

Pokud dáváte přednost osobnímu kontaktu zveme Vás k návštěvě naší cestovní kanceláře KIWI v Jungmannově ulici v pondělí 25.5. od 14 do 16 hodin.

Samozřejmě budeme rádi, když projevíte zájem i o naše vícedenní zájezdy. Zde přihlášku podmiňujeme zaplacením zálohy, o její výši se domluvíme.

Moc se těšíme, až budeme moci zahájit zájezdovou sezónu, moc se těšíme na setkání s Vámi.