News
[04. 03. 2021] VZKAZY Z KIWI V DOBĚ LOCKDOWNU – BŘEZEN 2021 » Více...
[15. 02. 2021] ZPRÁVY KLENTŮM - ÚNOR 2021 » Více...
[03. 01. 2021] Rok 2021 začíná - informace » Více...
Foto

Swiebodzin
zájezd: To nejhezčí z Polska (19.-23.8.2017)
autor: Ladislav Mašek

Right menu

FACEBOOK
SOUTĚŽE
  • Zašlete nám fotku ze své dovolené s Kiwi a získejte každý měsíc slevu až 3.000,- na další zájezd!
  • Zúčastněte se naší vědomostní soutěže a vyhrajte další slevy na zájezdy!
ZPRAVODAJ

Zadejte svou e-mailovou adresu pro zasílání našich nabídek přímo do Vaší schránky!

KATALOG
 
ZPRAVODAJ
 
NOVINKY
 
ZE SVĚTA
   

New article

[3. 1. 2021]

Vážení přátelé KIWI,

začal nám rok 2021, rok naděje, že se zase i v cestování začneme vracet k normálu. Jistě se shodneme, že velkou nadějí je očkování. A právě očkování bude možná klíčové při cestách do řady zemí či při letech s některým leteckými společnostmi. A důležitou roli bude stále hrát i testování. Ani bez roušek se ještě neobejdeme. Ale bude to začátek návratu, na který tak čekáme. Jak jste si jistě všimli cestovní kanceláře, až na ojedinělé výjimky, nevydávají obsažné tištěné katalogy, ale všechny informace se soustřeďují na webové stránky. To je i cesta, po které jsme se rozhodli jít v KIWI. Náš webový katalog vychází z katalogu pro rok 2020, samozřejmě již bez zájezdů, které se realizovaly (a těch bylo žalostně málo). Změnila se data, ceny a program zůstaly stejné. V současné době je letecká doprava celosvětově paralyzována, hotely, restaurace, památky, muzea jsou mnohde zavřená, proto je obtížné stanovit cenu takovou, aby zahrnovala všechny náklady a generovala mírný zisk. Může se tedy stát, že někde bude třeba cenu v zákonné lhůtě po dohodě s Vámi upravit. K tomu by mělo však dojít jen mimořádně. Termíny vytyčené v katalogu se budeme samozřejmě snažit dodržet. Soupis zájezdu v katalogu nebude nikdy konečný a budeme ho pravidelně doplňovat. Počítáme např. i s velikonočním zájezdem, tentokrát na jihovýchod Moravy, se zájezdem na východní Slovensko, uskuteční se i po dobrých zkušenostech s letošním Tyrolskem čtyřdenní zájezd do Dolních Rakous a Burgenlandu. Rozšíření doznají i komorní zájezdy (opakování loňského Bulharska, turecký Istanbul a Bursa, Litva). Doplníme i nabídku tuzemských jednodenních zájezdů. Přehled zájezdů máme k dispozici i v tištěné podobě a na požádání Vám pošleme. Vícedenní zájezdy bude průvodcovat většinou Marcel Ludvík, komorní pak Petr Ludvík.

Jak tedy vidíme další postup: cestovní kancelář pro osobní odbavení zákazníků je na základě vládních opatření uzavřena do odvolání. Plně fungujeme virtuálně, na našich webových stránkách najdete všechny důležité informace. Na zájezdy se můžete hlásit především na internetu (nejlépe na mailu ludvik@ckkiwi.cz či ludvik.marcel@seznam.cz anebo telefonicky na 603 281 048 (či 2 22 23 01 07). Na těchto adresách získáte i další informace k provozu naší CK KIWI. Pro případ nutnosti se nevyhýbáme ani osobnímu setkání, na místě a času se můžeme domluvit. Poštovní spojení je CK KIWI, Jungmannova 23, 110 00 Praha 1.

Pokud se budete hlásit na některý ze zájezdů spokojíme se pro začátek se zálohou 500 Kč a domluvíme s Vámi platební kalendář, který se bude lišit podle jednotlivých zájezdů.

Rádi Vás informujeme, že naše CK je nadále pojištěna u pojišťovny Union, platnost pojistky je do 30. listopadu 2021.