News
[20. 12. 2018] Vánoční otevírací doba » Více...
[29. 11. 2018] Katalog 2019 » Více...
[21. 06. 2018] 5. července 2018 ZAVŘENO » Více...
Foto

Tam ve Slavíčkových Kameničkách
zájezd: Železné hory, kraj malířů Chitussiho a Slavíčka (28.4.2018)
autor: Pavel Kyselák

Right menu

FACEBOOK
SOUTĚŽE
  • Zašlete nám fotku ze své dovolené s Kiwi a získejte každý měsíc slevu až 3.000,- na další zájezd!
  • Zúčastněte se naší vědomostní soutěže a vyhrajte další slevy na zájezdy!
ZPRAVODAJ

Zadejte svou e-mailovou adresu pro zasílání našich nabídek přímo do Vaší schránky!

JAK SE PŘIHLÁSIT
 
SLEVY
 
PODMÍNKY
 
REKLAMAČNÍ ŘÁD
 
PRODEJCI
   

Systém slev

Systém slev cestovní kanceláře KIWI.

Časová sleva

  • Při úhradě celé ceny zájezdu do 31. 1. 2018 získáte slevu 5 %.
  • Při úhradě celé ceny zájezdu do 31. 3. 2018 získáte slevu ve výši 3 % (netýká se zájezdů odjíždějících před 31. 5.).
  • Slevy za včasnou platbu lze sčítat se slevami za účast, avšak součet všech slev nemůže překročit 10 % celkové ceny zájezdu, maximálně 4.000 Kč. Časová sleva se nevztahuje na daleké cesty.

Věrnostní sleva

Za každý absolvovaný zájezd od roku 2004, jehož cena byla vyšší než 2.000 Kč, se uděluje sleva na další zakoupený zájezd ve výši 1 % ze základní ceny zájezdu (max. 5 % a 4.000 Kč). Nárok na tyto slevy se eviduje v rezervačním systému. Po absolvování 10 zájezdů získáte Zlatou kartu a stanete se členem KIWI klubu.

Slevy pro držitele Zlaté karty

Zlatá karta člena KIWI klubu Vám zaručuje 5% slevu z ceny zájezdů CK KIWI; stejnou slevu můžete uplatnit při nákupu průvodců a map v prodejně Svět map a průvodců, Jungmannova 23, Praha 1. Přednostně obdržíte cenově velmi zajímavé nabídky při doobsazování některých zájezdů.

Aktuální nabídka pro členy KIWI klubu je vždy k dispozici v kanceláři, rádi uvítáme Vaši návštěvu. V případě zájmu nám sdělte, prosím, svou e-mailovou adresu. Budeme Vám tak moci operativně posílat zajímavé informace a nabídky zájezdů se slevou.

Pro držitele Zlaté karty navíc udělujeme i slevy nad limit 5 % (maximálně do 10 %). Ty můžete získat při přihlášení a současné úhradě zálohy ve výši alespoň 25 % ze základní ceny zájezdu do 31. 1. 2018. Nevztahuje se na daleké cesty a komorní zájezdy. Maximální sleva na 1 zájezd je 4.000 Kč.

Jednorázová „akční“ sleva

Na konkrétní zájezdy často nabízíme slevu, která může činit i 50 % a více. Jedná se o tzv. last minute slevy, o slevy na doobsazení dvoulůžkového pokoje, o slevy pro výherce soutěží a podobně. Výši a podmínky těchto slev zveřejňujeme ve Zpravodaji a na webových stránkách, nebo je nabízíme přímo osobním dopisem nebo e-mailem našim věrným zákazníkům. Vyplatí se tuto nabídku sledovat!

Sphere card

5% ze základní ceny zájezdu pořádaném CK Kiwi, max. 2.500 Kč.

  • Slevu nelze sčítat s žádnou jinou slevou.
  • Slevu nelze uplatnit na akční zlevněné nabídky.
  • Sleva se vztahuje pouze na držitele karty.

U zájezdů připravených ve spolupráci s jinými cestovními kancelářemi nelze uplatnit žádné slevy CK KIWI, platí však slevy dle jejich nabídky. Veškeré slevy se vždy vypočítávají ze základní ceny zájezdu (to znamená bez dalších služeb za příplatek a pojištění). Slevy si každý zákazník musí nárokovat sám a předem (později nebude možné slevy uznat).