News
[03. 06. 2020] Otvírací doba KIWI v červnu 2020 » Více...
[26. 05. 2020] Otvírací doba 1.6. 2020 » Více...
[16. 05. 2020] První jednodenní zájezd a dění v KIWI » Více...
Foto

Swiebodzin
zájezd: To nejhezčí z Polska (19.-23.8.2017)
autor: Ladislav Mašek

Right menu

FACEBOOK
SOUTĚŽE
 • Zašlete nám fotku ze své dovolené s Kiwi a získejte každý měsíc slevu až 3.000,- na další zájezd!
 • Zúčastněte se naší vědomostní soutěže a vyhrajte další slevy na zájezdy!
ZPRAVODAJ

Zadejte svou e-mailovou adresu pro zasílání našich nabídek přímo do Vaší schránky!

ŽHAVÉ
 
ČESKO
 
EVROPA
 
SVĚT
 
NA MÍRU
 
UBYTOVÁNÍ
   

Německo Rakousko Údolí Innu a Dolní Bavory

8. 10. - 9. 10. 2016
1616-13
 • Cena:
  2990,- Kč
 • Doprava:
  autobusem
 • Cena zahrnuje:
  dopravu autobusem, ubytování se snídaní (1x), průvodce
 • Za příplatek:
  jednolůžkový pokoj (480 Kč), plné pojištění (52 Kč)

Na pomezí Rakouska a Dolního Bavorska vás čekají přepůvabná historická města v údolí Innu a Salzachu a na skok se dostanete i k jezeru Chiemsee.

1. den: odjezd 6.00 h metro C Roztyly, Pasov (Passau; dóm sv. Štěpána, soutok Dunaje a Innu, jen orientační zastávka). Přes hranici do Rakouska do Schärdingu (opevnění, dvě starobylá náměstí, hrad, kostel sv. Jiří) a podél Innu do Braunau (rodiště A. Hitlera, středověké štítové domy, zbytky opevnění, gotický kostel, městská věž). Dále Burghausen (už na řece Salzachu – jedna z největších německých hradních staveb – délka 1051 m, pět objektů z různých slohových období, 6 nádvoří) a cisterciácký klášter Reitenhaslach (rokokový interiér, fresky). Zastávka v blízkém Oberndorfu (kaple „Stille Nacht“). N

2. den: Traunstein (kašna Lindlbrunnen, Salinenkapelle), Seebruck na břehu Chiemsee (římské vykopávky, nedaleko zámeček Ising), Amerang (muzeum bavorské vesnice – skanzen), Rott am Inn (bývalý klášterní kostel sv. Marina a Aniana, rokoko, poslední dílo J. M. Fischera, fresky). Wasserburg am Inn (hrad bavorských vévodů, gotický kostel sv. Jakuba, radnice, rokokový dům Kernhaus, most s branou). Landshut, starobylé vévodské sídlo, správní středisko Dolních Bavor (radnice ze 14.-15. st., cihlový gotický kostel sv. Martina se štíhlou, 133 m vysokou věží, městská rezidence s palácem ve stylu italské renesance, hrad Trausnitz, výhled); návrat do Prahy večer.