News
[06. 04. 2022] Přerušení provozu CK KIWI v Jungmannově ulici p... » Více...
[22. 12. 2021] 2022 A NAŠE OČKÁVÁNÍ » Více...
[02. 11. 2021] KATALOG NA ROK 2022 » Více...
Foto

Swiebodzin
zájezd: To nejhezčí z Polska (19.-23.8.2017)
autor: Ladislav Mašek

Right menu

FACEBOOK
SOUTĚŽE
  • Zašlete nám fotku ze své dovolené s Kiwi a získejte každý měsíc slevu až 3.000,- na další zájezd!
  • Zúčastněte se naší vědomostní soutěže a vyhrajte další slevy na zájezdy!
ZPRAVODAJ

Zadejte svou e-mailovou adresu pro zasílání našich nabídek přímo do Vaší schránky!

PROČ K NÁM?
 
O CK KIWI
 
KONTAKT
 
KONCESE
 
POJIŠTĚNÍ
 
ABOUT US
   

O CK Kiwi

Cestovní kancelář KIWI byla založena již v roce 1991 a od samého počátku se specializuje na poznávací zájezdy. Jejich hlavním cílem jsou země Evropy, ale rozrůstá se i seznam zemí mimoevropských, jejichž nabídka se každoročně obměňuje. Naše zájezdy do vzdálenějších destinací tak většinou mají unikátní charakter a až na velmi žádané výjimky, jako je Nový Zéland nebo Kanada, se neopakují.

Kiwi už od počátku svého působení byla vždy o krok před konkurencí. Poznávací zájezdy do Německa jsme nabízeli v době, kdy většina kanceláří vozila turisty do kempů v italském Bibione, průkopnicky jsme se také v prvních letech cítili v zemích bývalého východního bloku jako je Albánie (Kiwi poprvé už roku 1996!), Ukrajina či třeba i Polsko, kam jsme nejezdili za nákupy, ale poznáváním. Také země jako Írán, Myanmar nebo Mali nejsou v nabídkách běžných cestovek ještě zcela zdomácnělé. Ale i při vytváření programu zájezdů do zemí často navštěvovaných se snažíme vždy najít něco navíc, vycházíme z vlastních cestovatelských zkušeností a dbáme na to, aby se nevynechalo nic zásadního.

Jsme pyšní na naši vracející se klientelu. Důraz na péči o zákazníka a co nejkvalitnější služby v příslušné cenové kategorii, systém věrnostních slev i speciální přístup k našim nejvěrnějším klientům — a teď již i přátelům — vytvořil postupem času kolem Kiwi exkluzivní klub cestovatelů, kteří s námi absolvují až deset zájezdů ročně. Roste i počet držitelů Zlaté karty Kiwi, kterou může získat každý po absolvování 10 zájezdů. Vysoká loajalita našich klientů je pro nás nejlepší odměnou a zároveň ukazatelem kvalitně odváděné práce.

Specialitou jsou v Kiwi série zájezdů pro fajnšmekry, vytvořené s přihlédnutím k širokým znalostem mnoha zákazníků, kteří stále hledají nová a málo navštěvovaná místa, zvláštnosti a zajímavosti běžnému turistovi neznámé. Každý rok je několik cest koncipováno pro tyto cestovatelské gurmány, ať už jsou to koncepce tematické či regionální.

Vedle klasických organizovaných zájezdů pro velké skupiny se stále častěji osvědčují i zájezdy s malým počtem účastníků a pronajatým autem, kdy klienti cestují v maximálním pohodlí, nemusí nic zařizovat, průvodce jim podá výklad a ještě navrch jsou mnohem flexibilnější a zažijí více. Jde v zásadě o nadstandardní službu za standardní cenu.

A k naší velké radosti přibývá i zvláštních individuálních zakázek. Zákazníci se na nás obrací se žádostmi o zajištění ubytování, letenek, víz, ale také speciálních programů, návrhů tras nebo podnikových zájezdů. Rádi využíváme našich zkušeností a kontaktů nasbíraných za léta v profesionálním cestovním ruchu, ale i z našich vlastních cest po celém světě, radíme, zařizujeme, děláme maximum pro spokojenost zákazníků. A čím neobvyklejší přání, tím větší výzva.

Cestování není pro nás v Kiwi jen příjemným způsobem obživy, ale životním stylem. Nechte se hýčkat opravdovými nadšenci!

CK Kiwi je členem Asociace českých cestovních kanceláří a agentur, a v souladu se zákonem č. 159/1999 Sb. je pojištěna proti úpadku u pojišťovny Union.

Firma Kiwi, cestovní kancelář, s.r.o. je zaregistrována v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 18180.