News
[06. 04. 2022] Přerušení provozu CK KIWI v Jungmannově ulici p... » Více...
[22. 12. 2021] 2022 A NAŠE OČKÁVÁNÍ » Více...
[02. 11. 2021] KATALOG NA ROK 2022 » Více...
Foto

Swiebodzin
zájezd: To nejhezčí z Polska (19.-23.8.2017)
autor: Ladislav Mašek

Right menu

FACEBOOK
SOUTĚŽE
  • Zašlete nám fotku ze své dovolené s Kiwi a získejte každý měsíc slevu až 3.000,- na další zájezd!
  • Zúčastněte se naší vědomostní soutěže a vyhrajte další slevy na zájezdy!
ZPRAVODAJ

Zadejte svou e-mailovou adresu pro zasílání našich nabídek přímo do Vaší schránky!

JAK SE PŘIHLÁSIT
 
SLEVY
 
PODMÍNKY
 
REKLAMAČNÍ ŘÁD
 
PRODEJCI
   

Jak se přihlásit

Rezervace

Místo v zájezdu si můžete rezervovat osobně u nás nebo u našich provizních prodejců, telefonicky, e-mailem nebo vyplněním formuláře u konkrétního zájezdu na našich webových stránkách kliknutím na odkaz OBJEDNEJ. (Do poznámky uveďte vždy: jména, adresy a data narození spolucestujících osob, služby za příplatek, slevy a popř. požadavek na místo v busu).

Po vyplnění rezervačního formuláře Vám obratem e-mailem zašleme potvrzení o rezervaci s uvedeným datem rezervace. Pokud se do 3 dnů neozveme pošlete pro jistotu e-mail.

Rezervace je platná zpravidla po dobu 7 kalendářních dnů, u zájezdů odjíždějících méně než za měsíc se doba, po kterou Vám můžeme místa rezervovat, zkracuje.

Platba

Do 7 dnů od rezervace (není-li uvedeno jinak) je třeba uhradit zálohu. Podle Všeobecných podmínek ve výši alespoň 50 % z ceny zájezdu, v době coronaviru stačí pro první moment poslat 500 Kč a domluvíme se o splátkovém kalendáři. V případě, že do odjezdu zbývá méně než 21 a u leteckých zájezdů 30 dnů, je nutné najednou uhradit celou cenu zájezdu.

Pokud do doby platnosti rezervace od Vás zálohu neobdržíme, bude rezervace automaticky zrušena.

Úhradou zálohy současně stvrzujete souhlas se Všeobecnými smluvními podmínkami cestovní kanceláře KIWI.

Platby je možné provést:

  • bankovním převodem na účet CK KIWI u KB 60204021/0100, jako variabilní symbol použijte číslo objednávky (rezervace). Specifický ani konstantní symbol uvádět nemusíte.
  • v hotovosti přímo v kanceláři CK KIWI, Jungmannova 23, 110 00 Praha 1
  • poštovní poukázkou typu A
  • poukázkami společností Edenred (Accor services) a Sodexo - max. výše úhrady 50 % ze základní ceny zájezdu a 12.000 Kč na jednu cestovní smlouvu; na částku placenou poukázkami nelze uplatnit jakoukoliv slevu
  • objednávkou v on-line systému zaměstnaneckých benefitů Benefit Plus

Při platbě v eurech ze zahraničí uveďte SWIFT (BIC) kód Komerční banky, a.s.- KOMBCZPP a celé číslo účtu ve tvaru IBAN – CZ36 0100 0000 5101 0968 0257, název banky a adresáta (KIWI, cest.kancelář).

Pokud chcete zájezd platit fakturou z fondu svého zaměstnavatele, nezapomeňte nám do poznámky v objednávce napsat fakturační údaje: název a adresu zaměstnavatele a IČO.

Po připsání první platby na náš účet Vám zašleme e-mailem či poštou Smlouvu o zájezdu, kterou prosím jedenkrát podepište a zašlete nám ji zpět. Další potvrzení v případě doplatků již nezasíláme.

Doplatek zájezdu je třeba uhradit nejpozději 21 dnů před odjezdem, u leteckých zájezdů nejpozději 30 dnů před odletem.

Smlouva o zájezdu

Po uhrazení zálohy, popř. celé částky, Vám e-mailem či poštou pošleme Smlouvu o zájezdu, kterou podepíšete a jednu kopii nám pošlete zpět.

Formulář Smlouvy o zájezdu si také můžete vytisknout zde.

Doplatek

Doplatek je nutné uhradit nejpozději 21 dnů před odjezdem, u leteckých zájezdů 30 dní.

V případě nedoplacení ceny zájezdu se nebudete moci zájezdu zúčastnit.

Pokyny

Ke každému zájezdu (vyjma zájezdů jednodenních) zasíláme 7 dní před odjezdem poštou či e-mailem pokyny. Naleznete v nich podrobnější informace týkající se zájezdu: čas a místo odjezdu, doporučené kapesné, doplňující informace k ubytování, stravování, jména průvodce a řidiče apod. Pokud tyto pokyny neobdržíte, zavazujete se kontaktovat prodejní kancelář. V opačném případě se má za to, že jste pokyny k zájezdu obdrželi.

K jednodenním zájezdům pokyny neposíláme, odjezd platí dle informace uvedené na poukazu či v katalogu. V autobuse pak obdržíte podrobný program jednodenního výletu.

Cestovní pojištění

Cena zájezdů (kromě zájezdů jednodenních, dvoudenních, zájezdů po ČR a zájezdů do vzdálenějších destinací) obsahuje cestovní pojištění včetně připojištění storna (plnění ve výši 60-80 % z celkové výše stornopoplatků).

Při jednodenních a dvoudenních zájezdech nabízíme možnost sjednání pojištění léčebných výloh za příplatek 22,- Kč na osobu a den.

U zájezdů do vzdálenějších destinací činí pojištění léčebných výloh 30,- Kč na osobu a den a je možné sjednat připojištění storna zájezdu za poplatek, který Vám na dotaz rádi sdělíme.

Pojištění CK proti úpadku

Naše cestovní kancelář je v souladu se zákonem č.159/1999 Sb. od 1.11.2007 pojištěna pro případ úpadku cestovní kanceláře u pojišťovny UNION, a.s., číslo pojistné smlouvy je 116 16 49. Bližší informace naleznete zde. Toto pojištění je zahrnuto v ceně zájezdů.

Na základě tohoto pojištění vzniká zákazníkovi právo na plnění v případech, kdy CK z důvodu svého úpadku:

  • neposkytne zákazníkovi dopravu z místa pobytu v zahraničí do České republiky, pokud je tato doprava součástí zájezdu
  • nevrátí zákazníkovi zaplacenou zálohu nebo cenu zájezdu v případě, že se zájezd neuskutečnil,
  • nevrátí zákazníkovi rozdíl mezi zaplacenou cenou zájezdu a cenou částečně poskytnutého zájezdu v případě, že se zájezd uskutečnil pouze zčásti

Garanční list Vám předáme na vyžádání při prodeji zájezdu.