News
[06. 04. 2022] Přerušení provozu CK KIWI v Jungmannově ulici p... » Více...
[22. 12. 2021] 2022 A NAŠE OČKÁVÁNÍ » Více...
[02. 11. 2021] KATALOG NA ROK 2022 » Více...
Foto

Swiebodzin
zájezd: To nejhezčí z Polska (19.-23.8.2017)
autor: Ladislav Mašek

Right menu

FACEBOOK
SOUTĚŽE
  • Zašlete nám fotku ze své dovolené s Kiwi a získejte každý měsíc slevu až 3.000,- na další zájezd!
  • Zúčastněte se naší vědomostní soutěže a vyhrajte další slevy na zájezdy!
ZPRAVODAJ

Zadejte svou e-mailovou adresu pro zasílání našich nabídek přímo do Vaší schránky!

ŽHAVÉ
 
ČESKO
 
EVROPA
 
SVĚT
 
NA MÍRU
 
UBYTOVÁNÍ
   

Zájezdy na míru

Vaše individuální zakázky, služby pro skupiny i jednotlivce.

Zájezdy pro kolektivy

Každoročně organizujeme okolo dvaceti zájezdů šitých na míru pro pracovní, školní i jiné kolektivy. Tyto zakázky připravujeme vždy individuálně podle přání zákazníka, počtu osob, rozpočtu. Na míru jsme takto v roce 2011 připravovali např. zájezdy s horskou turistikou do Rakouska a Itálie, poznávací zájezdy do Mexika, Francie, Švédska, Jeseníků či do Irska, školní výlety do Vídně, Krakova, Berlína a na Bavorské zámky, sérii vinařských zájezdů do Francie (Burgundsko, Champagne, Roussillon) a Itálie (Chianti), ale také třeba na jižní Moravu.

Letenky, víza, ubytování pro jednotlivce

Vždy se snažíme maximálně vyhovět a poradit. Vedle nabídky individuálního ubytování v tomto katalogu jsme schopni sehnat v krátké době ubytování víceméně kdekoliv, dle Vašich rozpočtových možností a požadavků.
Také s vízy jsme mnohým pomohli, kde jinde byli odmítáni - např. vyřídit potřebné dokumenty pro víza do Ázerbajdžánu, Číny či Tádžikistánu.
Letenky můžete rezervovat přímo na těchto webových stránkách, nebo - při složitějších či skupinových cestách - se obraťte na naši kancelář.

Cesty pro jednotlivce na přání

V dnešním světě už prakticky nic není nemožné a s naší sítí kontaktů a zkušenostmi to jde ještě snáze. Vyzkoušejte nás sami! Pro Vaši inspiraci aneb Co jsme také organizovali:

Skotská vysočina pěšky s veškerým komfortem

Highlands včetně výstupu na Ben Nevis, Glencoe, Rannoch Moor. Denně 6-8 hodin chůze, na závěr autobusem kolem jezera Loch Ness. Ubytování v malých venkovských hotýlcích s příslušenstvím, polopenze a balíčkový oběd, transfery, převoz zavazadel, zkušený průvodce. Vždy od soboty do soboty, od poloviny dubna do poloviny září. Ceny přibližně 30.000 Kč.

Rumunský Banát

Pobyty u českých krajanů v rumunském Banátu – Svatá Helena, Gerník, Rovensko, Bígr, Eibentál. Ubytování s polopenzí přímo v českých rodinách. Možnost pěších výletů v okolí (turistické trasy značené KČT) i delších výjezdů.

Borneo

Výstup na Kota Kinabalu (4095 m) za východem slunce (3 dny, dvoudenní trek, horké prameny Poring Hot Springs). Cena z Kota Kinabalu (ubytování, povolení k výstupu, vstupné do NP, stravování, místní průvodci) 5.700 Kč. Kombinace s pětidenním (možno i kratším) pobytem v bornejské džungli (procházka v korunách stromů, noční výprava za zvířaty, průvodcované treky v údolí řeky Danum, koupání pod vodopády, pohřebiště ve skalních otvorech) od 18.000 Kč plus místní doprava. Zajistíme i další aktivity (rafting, potápění, rybaření) dle Vašeho přání.

Galapágy na jachtě

8denní plavba po jedinečných Galapágách (na trase ostrovy Santa Cruz, Santa Fe, Espanola, Floreana, Bartolomé aj.), s průvodcem, ubytováním ve dvoulůžkových kajutách s příslušenstvím, plnou penzí; možnost šnorchlování, zapůjčení potápěčského vybavení. 27.000 Kč. Možnost i kratších plaveb, různé kategorie lodí.

Vinařské oblasti Francie a Itálie

Pobyt ve stylových penzionech přímo ve vinařské oblasti, návštěvy sklepů s prohlídkou a degustací, možnosti nákupu vynikajících vín, prohlídky historických městeček, hradů a zámků ve vinařských oblastech. Vaší pozornosti doporučujeme oblasti Bordeaux, Champagne, Bourgogne, Beaujolais, jih Francie v okolí Carcassonnu, toskánské Chianti včetně Montalcino a Montepulciano.

Indický Zlatý trojúhelník luxusním vlakem

8 dní, navštívíte Delhi, Jaipur, Jaisalmer, Jodhpur, Sawai Madhopur, Udaipur, Fatehpur Sikri, Agru, Mumbai. Nejkrásnější místa Rádžastánu navštívíte v naprostém komfortu dříve vyhrazeném jen pro mahárádži! Cena od 40.000 Kč v závislosti na sezóně zahrnuje dopravu luxusním vlakem (vagony vlastněné dříve mahárádži a guvernéry), ubytování ve vlaku, většinu stravování, průvodcovné (angličtina), návštěvy památek.