News
[06. 04. 2022] Přerušení provozu CK KIWI v Jungmannově ulici p... » Více...
[22. 12. 2021] 2022 A NAŠE OČKÁVÁNÍ » Více...
[02. 11. 2021] KATALOG NA ROK 2022 » Více...
Foto

Swiebodzin
zájezd: To nejhezčí z Polska (19.-23.8.2017)
autor: Ladislav Mašek

Right menu

FACEBOOK
SOUTĚŽE
  • Zašlete nám fotku ze své dovolené s Kiwi a získejte každý měsíc slevu až 3.000,- na další zájezd!
  • Zúčastněte se naší vědomostní soutěže a vyhrajte další slevy na zájezdy!
ZPRAVODAJ

Zadejte svou e-mailovou adresu pro zasílání našich nabídek přímo do Vaší schránky!

KATALOG
 
ZPRAVODAJ
 
NOVINKY
 
ZE SVĚTA
   

Přerušení provozu CK KIWI v Jungmannově ulici po dobu rekonstrukce

[6. 4. 2022]

Vážení klienti a příznivci cestovní kanceláře KIWI,

Ke dni 14.4. 2022 se uzavírá prodejna KIWI svět map a průvodců. Tento projekt vznikl brzy po vzniku cestovní kanceláře KIWI (ta začala svoji činnost již v roce 1991) a velmi rychle se ustavila nejlepší prodejna turistické literatury a map v republice. Navázala kontakty s předními evropskými vydavateli turistických průvodců, map a plánů měst. Po roce 2000 vznikla samostatná firma KIWI svět map a průvodců a CK KIWI se dočasně přestěhovala do Žitné ulice. Od konce roku 2004 se cestovní kancelář navrátila zpět do společné prodejny. Nyní, s koncem firmy KIWI svět map a průvodců, nebude tedy již možno v Jungmannově ulici koupit mapy a průvodce, firma končí a část jejího sortimentu se bude prodávat v Klubu cestovatelů na Masarykově nábřeží 239/22 v Praze 1. Cestovní kancelář KIWI ve své činnosti dále pokračuje.

Prostory knihkupectví a provozovny CK KIWI projdou rekonstrukcí a od 1. září 2022 zde bude otevřena značková prodejna firmy Icebreaker, nabízející produkty z merino vlny pro účely pobytu v přírodě (outdoorové vybavení). V rámci této prodejny bude malý koutek vyhrazen i pro CK KIWI, kde si budete moci vyzvednout tiskové materiály či po dohodě se sejít s pracovníkem CK KIWI na konzultaci o některém ze zájezdů či za účelem zaplacení zájezdu.

Doba coronaviru změnila mnohé. Urychlila přechod z klasického odbavování zákazníků v kamenné prodejně na internetový on-line systém od přihlášky přes uzavření smlouvy až k platbě a předávání informací. Vše se tím zjednodušilo a urychlilo, negativem je, že zákazník se vzdálil prodejci. Většina z Vás si tento systém osvojila a ukázalo se, že může být funkční. Jen nemnozí zůstali u původního ručního odbavení. To bude v budoucnu zachováno výše naznačenou formou. Bude tady však období od konce dubna do konce srpna, které bude třeba překlenout. Víme, že někteří z Vás zůstanou u starého systému. Bude nás propojovat telefon a mailová adresa. U jednodenních zájezdů (jejichž počet se hodně zmenšil, zájem poklesl) budete moci zaplatit přímo na zájezdu průvodci (po telefonické či mailové objednávce). U vícedenních zájezdů a při nových přihláškách či doplatcích si vždy domluvíte schůzku (zejména na telefonu 2 22 23 01 07 či 603 281 048, Marcel Ludvík, či na mailu ludvik@ckkiwi.cz nebo ludvik.marcel@seznam.cz). Možná někteří z Vás přejdou na systém mail a platba převodem. Dnes už takto přichází 98% tržeb.

Je dobře, že téměř všechny zájezdy před námi jsou buď vyprodané nebo rozhodujícím způsobem obsazené. Proto tímto poněkud zkomplikovaným odbavením bude procházet jen málo klientů. A budeme se těšit, že od září (je naděje, že možná o něco dříve) to bude opět jednodušší. Pokud ještě nejste rozhodnuti, kam s KIWI pojedete doporučujeme zejména zájezd do Dolního Saska (19.-22.5.), na Slovensko do okolí Nitry, Banské Štiavnice a Bratislavy a také do severního Maďarska (7.-13.8.) a do málo známých italských regionů Marche a Abruzzo (10.-17.9.). A také lehkou horskou turistiku v Alpách u Schladmingu (16. - 23.7.).

Kontakt mezi cestovní kanceláří a Vámi bude také probíhat přes naši výlohu v Jungmannově ulici, kde budeme informovat o aktuální nabídce. Hlavním prostředkem komunikace jsou pak naše webové stránky, které jsou v krátkých intervalech aktualizovány. Připomínám: www.ckkiwi.cz

Vaše cestovní kancelář KIWI, ing. Marcel Ludvík, zakladatel a jednatel