News
[19. 03. 2023] » Více...
[06. 12. 2022] KAM S KIWI V ROCE 2023 » Více...
[09. 11. 2022] KATALOG 2023 » Více...
Foto

Swiebodzin
zájezd: To nejhezčí z Polska (19.-23.8.2017)
autor: Ladislav Mašek

Right menu

SOUTĚŽE
  • Zašlete nám fotku ze své dovolené s Kiwi a získejte každý měsíc slevu až 3.000,- na další zájezd!
  • Zúčastněte se naší vědomostní soutěže a vyhrajte další slevy na zájezdy!
ZPRAVODAJ

Zadejte svou e-mailovou adresu pro zasílání našich nabídek přímo do Vaší schránky!

ŽHAVÉ
 
ČESKO
 
EVROPA
 
SVĚT
 
NA MÍRU
 
UBYTOVÁNÍ
   

Česká Republika PRODEJ ZÁJEZDŮ KIWI 2024

1. 1. - 31. 12. 2024
240000
  • Cena:
    0,- Kč

Vážení klienti a příznivci cestovní kanceláře KIWI,

blíží se konec roku 2023, zbývají nám jen 2 adventní zájezdy. Těší nás, že kromě jediného se uskutečnily všechny naše zájezdy. A co je hlavní, úspěšně. Jsme rádi, že se Vám cesty s námi líbily. Můžeme tedy s dobrým pocitem vyrazit vstříc roku 2024. V celém světě dochází k nebývalému rozvoji cestovního ruchu, velmi důležité je mít zajištěné dopravní kapacity (zejména letenky) a ubytování včas. Ten, kdo přijde pozdě, platí za služby více anebo jsou kapacity již zadané. Proto je důležité pro nás i pro vás znát nabídku s dostatečným předstihem dopředu.

Jak jistě tušíte nebudeme vydávat tištěný katalog. Hlavním zdrojem informací budou i nadále webové stránky. Udržujeme je v původní, klasické podobě. Nesnažíme se je modernizovat, zaplňovat fotografiemi a nadbytečnými informacemi. Myslíme si, že jsou (při našem ustáleném počtu zájezdů) přehledné, jednoduché a srozumitelné. Budeme Vám vděčni za všechny podněty a připomínky k jejich obsahu. Protože si je obsluhujeme sami, najdete tam několik pozůstatků z minulých let, jako obálku Katalogu 2020, připomínku rubriky soutěž a Vaše soutěžní fotografie. Zastaralé je i tlačítko se žádostí o poslání tištěného katalogu - existuje jen ten virtuální katalog na webu. Jestliže potřebujete, můžeme Vám doručit jednotlivé tištěné programy zájezdů. Pokud možno (v případech, že nemáte možnost jiného spojení) nepište dopisy (či jen vyjímečně), ale prosíme Vás o kontakt maily, telefonujte, posílejte SMS či WhatsApp zprávy.

Jak již většinou víte v bývalé provozovně KIWI v Jungmannově ulici je v provozu namísto cestovní kanceláře a prodejny map a průvodců obchod s kompletní nabídkou merino oblečení značky Icebreaker. Zároveň funguje jako kontaktní místo pro zákazníky CK KIWI. Drtivá většina klientů si zvykla na odbavení přes internet a na kontakty přes telefon a E-maily. Pro ty, kteří nepracují s internetem a neplatí bankovními převody nabízíme možnost, že po dohodě na tel. 2 22 23 01 07, 603 281 048, 603 119 236 připravíme pro Vás programy zájezdů, pokyny, doklady o rezervaci, cestovní smlouvy a vše budete následně mít připraveno k vyzvednutí na našem kontaktním místě. Zároveň tam budete mít možnost i zájezd zaplatit. Telefonicky či mailem si můžete též sjednat osobní schůzku. Mailové spojení: ludvik@ckkiwi.cz, ludvik.marcel@seznam.cz.

Některé zájezdy z nabídky 2024 jsme začali prodávat již v průběhu roku 2023. Průběžně je zveřejňujeme na webu a následně prodáváme. V průběhu měsíce listopadu najdete na našich stránkách zejména nabídku komorních zájezdů a dalekých cest. Některé z nich jsou již nyní plné či téměř obsazené. Po zveřejnění ceny budeme pak na jednotlivé zájezdy vystavovat smlouvy a budou splatné zálohy. Loni do konce prosince byla většina míst v komorních zájezdech obsazena. Doporučujeme proto s rezervacemi neotálet. Navíc později koupené letenky mohou být citelně dražší.

Oblíbený přehled všech zájezdů s termíny a výčtem hlavních cílů, ale ještě bez cen, se objeví na webu nejpozději 14.11. 2023. Na základě tohoto přehledu si budete již moci zájezdy předběžně objednávat. Pro nás je tato informace velmi důležitá. Víme, na přípravu kterých zájezdů se přednostně soustředit a o které bude zájem menší. V prosinci pak již bude naše nabídka postupně kompletní, včetně cen. Ty se od letošních nijak zásadně lišit nebudou.

V příštím roce nastane jedna změna v pojištění léčebných výloh a storna. Řada pojišťoven, včetně naší smluvní pojišťovny Union, zavádí zvýšené (často dvojnásobné) poplatky při pojištění seniorů nad 70 let. Nabízíme i pojištění od Generali Česká pojišťovna. Ve většině případů však bude stále výhodnější pojištění od pojišťovny Union. Pojištění, jako dnes již prakticky u všech cestovních kanceláří, nebude zahrnuto do ceny. U každého zájezdu budete mít uvedenu naši nabídku pojištění léčebných výloh a storna, pokud se pro pojištění s námi rozhodnete bude tato nabídka součástí cestovní smlouvy (jako příplatek). Anebo si pojištění zajistíte sami u Vaší oblíbené pojišťovny.

Vaše cestovní kancelář KIWI